Home / پیام هیئت مدیره

chairman-banner

پیام هیئت مدیره

امروزه با توجه به افزایش و توسعه روزافزون فناوری های نوین و دانش تکنولوژیکی در دنیا، مهیا کردن بستری به منظور ورود این فناوری ها به داخل کشور بسیار ضروری می باشد و با توجه به اینکه کشور ما مرکز توجه بسیاری از کشورهای دنیاست و دشمنان ما با تمام قدرت و با صرف هزینه های هنگفت و تعبیه موانع سیاسی، در جهت تضعیف و انزوای کشور ما تلاش می کنند، لزوم شکل گیری شرکت های دانش بنیان بیش از پیش احساس می شود تا در مقابل حجم عظیمی از تحریم ها همچون گذشته، جانانه مقابله کنیم و به سرعت به سوی قله های موفقیت گام برداریم تا همه جهانیان پیشرفت های عظیم کشورمان را در همه حوزه ها نظاره گر باشند.

لذا با توکل به خداوند متعال و با تکیه بر جوانان متخصص و کارآزموده و به منظور بومی سازی دانش در حوزه فناوری اطلاعات و کمک به پیشرفت و استقلال کشورمان، با افتخار دست در دست هم داده و مجموعه ای را گردآوری نموده ایم تا در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات خدمات ارزنده ای را به کشور ارائه نماید. باعث بسی خرسندی است که دوستان و همکاران ما در شرکت باتیس از سال ۱۳۸۴ و در قالب شرکت پژوهشگران جامع ارتباط تا به امروز در کنار یکدیگر، سکان دار خدمات ارزنده ای در حوزه ICT بوده اند.

از آغاز سال ۱۳۸۹ شرکت باتیس در راستای برنامه های استراتژیک خود و در جهت تمرکز بر حوزه IT و ICT کشور، علاوه بر مشاوره و اجرای پروژه های مخابراتی، خدماتی همچون مشاوره و اجرای سیستم های مدیریتی IT، ارزیابی امنیتی سیستم ها، طراحی و راه اندازی اتوماسیون های اداری، خدمات طراحی وب سایت و تدوین راه حل های جامع فناوری اطلاعات (IT Master Plan) ارائه می نماید.

ارائه همه این خدمات جز در سایه تلاش، همدلی و همفکری مجموعه کارشناسان و مدیران مجرب شرکت امکان پذیر نمی باشد و ما از داشتن چنین مجموعه پویایی به خود می بالیم.

هدف اصلی ما در شرکت باتیس، ارائه خدمات فناوری اطلاعات در سطوح جهانی به سازمان ها و شرکت ها می باشد و هیچ چیز جز کسب رضایت ایشان از خدمات ما، نمی تواند موجبات خرسندی ما را فراهم آورد، لذا مشتری مداری و ارائه خدمات با کیفیت بالا را سرلوحه خود قرار داده ایم تا بتوانیم در آینده با ارائه بهترین و متنوع ترین خدمات به مشتریان خود، موجبات رضایت آنان را فراهم آوریم.